top of page
BEST LOGO.jpg

İSPANYOLCA ÖĞRENMEK HIÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

 

Son yılların uluslararası pazarı olarak kabul edilen İspanya gerek yapılan iş ortaklıkları, gerek turizminin yaygınlaşmasıyla ülkemize giriş yapan turist sayısının artması ve bunun sonucunda dili kullanabilen kalifiye elemana duyulan ihtiyaç İspanyolcayı son yılların en çok tercih edilen dilleri arasına yerleştirmiştir .

 

Ayrıca İspanya'da en fazla iş yapan şirketler arasında yer alan Türk inşaat sektörü için, Türkiye'den ispanyolca bilen eleman çok önem taşıyor. Bu gelişime paralel olarak, İspanyolca konuşan ülkelerle veya İspanya ile iş yapan işletmelerde kariyer hedefleyen veya mevcut çalıştığı işletmede kariyer hedeflerini geliştirmek isteyen beyaz ve mavi yakalı tüm bireyler için, İspanyolca artık şart !

 

Ara insan kaynağından, orta ve üst kademe yöneticilere kadar insan kaynaklarının hemen hemen her segmenti için, yıllardır İspanyolca öğreten ve konuşturan BEST Dil Okulları; sizleri, dünyada en çok konuşulan dilerinden biri olan İspanyolcayı öğrenmeye davet ediyor. Her yaştan, her kesim için geliştirilen, Türkiye'nin en etkin İspanyolca Dil Öğrenme programına katılın, kariyeriniz ve geleceğiniz için en doğru yatırımı yapın!

 

BEST DİL OKULLARI ÖĞRETIM KADROSU

 

BEST Dil Okulları öğretim kadrosu; İspanyolca'ya tüm yönleriyle hakim, bu dilde çok iyi okuma, yazma, konuşma ve dinleme/anlama becerileriyle donanmış, çağdaş öğretim yöntemlerini bilen ve bu yöntemleri en iyi biçimde uygulayabilecek bilgi ve becerilere sahip uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitmen Kadrosu, konularında uzman bireylerce seçilmekte ve aday BEST Dil Okulları'nda görev yapmaya başlamadan önce, yabancı dil öğretimindeki alan bilgisi ve becerisini ölçen bir dizi yazılı ve sözlü sınava alınmaktadır.Yabancı eğitmen adayları da, tabi tutuldukları bilim sınavında başarılı oldukları takdirde, "BEST Dil Okulları Train the Trainer" programından sonra derslere girebilmektedirler.

 

BEST Dil Okulları'nda İspanyolca Kursları Kimler İçin?

 • Anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler

 • Hiç İspanyolca bilmeyenler

 • Beyaz yakalılar

 • Mavi yakalılar

 • Yöneticiler

 • Orta kademe yöneticiler

 • Uluslararası işletmelerde kariyer hedefleyenler

 • Üniversite öğrencileri

 

İSPANYOLCA'YI NEDEN BEST DİL OKULLARI'NDA ÖĞRENMELISINIZ?
 

Çünkü Türkiye'de sadece BEST Dil Okulları sizlere 4 + 4 Tam Donanımlı Mükemmel İspanyolca Öğretim Sistemi Sunuyor. BEST Dil Okulları, yılların birikimiyle geliştirdiği ve binlerce mezununda çok başarılı neticeler veren Türkiye'de sadece BEST Dil Okulları tarafından uygulanan özgün bir İspanyolca Dil Eğitim sistemi uyguluyor: BEST Dil Okulları 4 + 4 Tam Donanımlı Mükemmel İspanyolca Dil Öğretim Sistemi / BEST Dil Okulları Applied Foreign Languages Education System. Bu sistemde adaylara 4 ana konuda 4 koldan yoğun bir eğitim uygulanıyor. Kursiyerler 4 ana dil becerilerini geliştirirken, bu dil becerilerinin 4 zırhlı sistemle çok hızlı bir şekilde eğitimini alıyorlar. Böylelikle BEST Dil Okulları 4 + 4 Dil Eğitim Sistemi ile İspanyolca konusunda tam donanımlı bireyler yetiştirmektedir. 

Bunların yanı sıra; Türkiye'de İspanyolca eğitimlerini tamamlayan bireylerin en büyük sorunu; "Anlıyorum ama konuşamıyorum", "Bu kitap çok sıkıcı güncel değil", vb... sıkıntılardır.
BEST Dil Okulları geliştirmiş olduğu İspanyolca eğitim sistemiyle, bu sorunlara en etkin çözümleri üretmiştir.

 • Öğretim görevlileri kendi alanlarında, uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

 • Kursiyer odaklı eğitim sunulmakta ve iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır.

 • Kursiyerlerin İspanyolca'yı sadece kurs merkezinde değil, evde, iş yerinde kısacası her yerde kullanmalarını sağlamak amacıyla ek ders materyalleri verilmektedir.

 • Ders saatleri dışında düzenlenen aktiviteler ile (Grammar Club, Cinema Club, Video Club, vb...) derste öğrendiklerini pratikte uygulama imkanı sunulmuştur.

 • BEST Dil Okulları Bilgisayar Destekli Dil Öğrenim Sistemi ile (CALL SYSTEM) kursiyerlere interaktif öğrenme materyalleri ile dil becerilerini geliştirme imkanı sunulmaktadır.

 • BEST Dil Okulları'nın, tüm eğitim merkezlerinde oluşturulmuş olan aktivite sınıfları, kütüphaneler, internet köşeleri, bilgisayar laboratuvarları ile kursiyerlerin ders saatleri dışında da İspanyolca eğitimlerini destekleme olanağı sağlanmıştır.

 • Tüm teknolojik sistemlerden (DVD,Cd çalar, Televizyon, Barkovizyon vb) faydalanan kursiyerlere görsel - işitsel eğitim desteği ile konularında daha hızlı ilerleme imkanı sağlanmıştır.

bottom of page