top of page
BEST 3 AYDA WEB.jpg

3 AYDA ANADİL SEVİYESİNDE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? 

Türkiye ve Dünya’da Bir İlk!
 
BEST Dil Okulu İngilizce'yi 3 AYDA Öğretiyor
Çağımızda artık gereklilik haline gelen yabancı dili öğrenmek isteyenlerin hevesini kıran en büyük etken, bu işi başarmak için uzun zaman ve emek harcanması gerekliliği... Bu çabayı göstermeyi göze alan birçok kişinin de; olanca gayretlerine rağmen İngilizce’yi aktif konuşamıyor olmaları da ayrı bir can sıkıntısı. Ancak BEST Dil Okulu'un
geliştirdiği “ÖZEL METOD”la İngilizce öğrenmek artık bir eziyet olmaktan çıkıyor. Bu özel metod sayesinde 3 ayda "ANADİL" seviyesinde İngilizce öğrenmek artık mümkün. 
 
Türkiye’de İngilizce eğitimi tamamen klasik seviye bazlı verilmektedir. Ancak bu kurs programlarının katılımcıları hem sürenin uzun olması hemde gramer temelli olmasından dolayı programı tamamlayamamaktadırlar. Klasik İngilizce eğitimi ortalama 2 yıl sürmektedir. Fakat İstatistiki verilere göre katılımcıların %20’si bu eğitimin 1.yılını tamamlayabilirken, sadece %5’i 2.yılı tamamlayabiliyorlar. Ancak iş aktif konuşma noktasına geldiğin de % 5’lik kısımda başarısız oluyor. Bu durumun sebebiyse eğitimin tamamıyla gramer odaklı verilmesidir. Ve bunun gibi bir çok nedenden dolayı klasik eğitim istenilen sonucu almakta yetersiz kalmaktadır. Bu durumun ispatı da aşağıdaki tabloda görülmektedir.
 

Dünyanın İlk İngilizce Yeterlilik Endeksinin 4.’sünü Yayımladı.
“EF Education First” (EF) adlı uluslararası eğitim şirketi, ana dili İngilizce olmayan 750 bin insanı referans alarak ülkeleri İngilizce becerilerine göre sıraladı.

Kötü haber şu: İngilizce yeterlilik düzeyiyle ilgili yapılan sıralamada Türkiye 24 Avrupa ülkesi arasında sondan birinci, 63 ülke arasındaysa 47. 

Daha önce de yazdığımız gibi orta düzeyde kıdemli aktif nüfusumuzun eğitim düzeyi orta iki terk!

Çalışmada İngilizce yeterlilik düzeyi bakımından beş düzey tanımlanmış. Bizim notumuz maalesef en kötüsü olan “
Çok Düşük Yeterlilik” düzeyinde.

Orta düzeye tekabül eden İngilizce notu 56,93. Türkiye’nin notu 47,80’de kalmış. Hemen üstümüzde Katar ve Ürdün var. Yani bu iki ülke bizden daha iyi. 63. ülke ise Irak.

Son dokuz ülke arasında Kolombiya hariç sekiz ülke maalesef İslam dünyasından.


Sonuç olarak Türkiye’deki İngilizce eğitiminin yetersizliği ortadadır.
 
Bizim modelimiz de tam bu noktada devreye giriyor.
Geliştirmiş olduğumuz eğitim modelinde belli başlı noktaları mevcuttur

1-Türk’e özel eğitim metodu
2-Anadil yeterliliğinde çeşitlendirebilme yeteneği
3-İnsan beyninin çalışma prensiplerine hitap etme
4-Tamamıyla bilimsel araştırmalara dayanan ilerleme

Bu detaylar sayesinde Dünya'da Bir İlk Olarak 3 Ayda Anadil Seviyesinde İngilizce Öğretebiliyoruz. Hem de
%100 Garantili.

bottom of page