top of page
BEST ALMANCA WEB.jpg

ALMANCA ÖĞRENMEK HIÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

 

Hızla globalleşen dünyamızda, Türkiye'ye olan yabancı sermaye ilgisi her geçen gün artıyor. Yabancı ortak alan yerli şirketlerin yanı sıra; %100 yabancı sermaye, hizmetler sektöründen üretim sektörüne kadar pek çok sektörde kendisini göstermekte. 


Bu gelişime paralel olarak, yabancı sermayeli işletmelerde kariyer hedefleyen veya mevcut çalıştığı işletmede kariyer hedeflerini geliştirmek isteyen beyaz ve mavi yakalı tüm bireyler için, en az bir yabancı dil artık şart! 


Ara insan kaynağından, orta ve üst kademe yöneticilere kadar insan kaynaklarının hemen hemen her segmenti için, yıllardır Almanca öğreten ve Almanca konuşturan BEST Dil Okulları; geçen zaman diliminde, şimdi de Aile Birleşim Sınavlarına Hazırlık Kursları ile çok önemli bir sosyal sorumluluk görevini yerine getiriyor. 

BEST Dil Okulları'nda; gerçekleştirilen Almanca dil eğitim öğretim süreçlerinde, dünyadaki gelişmelere paralel olarak, günümüze değin uygulanmış yabancı dil öğretim yöntemlerinin bir bileşkesi olan "Karma Yöntem" ışığında geliştirilen teknikler uygulanmaktadır. Kursiyerler, dört temel dil becerisini (dinleme, okuma, yazma, konuşma) iletişimsel ortamlarda, hem dil bilgisi hem de kullanımda mükemmellik açılarından geliştirme imkanı bulmaktadır. Bu gelişim BEST Dil Okulları'nda, uluslararası yayınlardan olan ve kursiyerleri iletişim kurmaya yönlendiren ana ders kitabı, alıştırma kitabı (okuma kitapları) ve interaktif CD kullanımı ile desteklenmektedir. 
Her yaştan, her kesim için geliştirilen, Türkiye'nin en etkin Almanca Dil Öğrenme programına katılın, kariyeriniz ve geleceğiniz için en doğru yatırımı yapın!

 

BEST DİL OKULLARI ÖĞRETIM KADROSU

 

BEST Dil Okulları öğretim kadrosu; Almancaya tüm yönleriyle hakim, bu dilde çok iyi okuma, yazma, konuşma ve dinleme/anlama becerileriyle donanmış, çağdaş öğretim yöntemlerini bilen ve bu yöntemleri en iyi biçimde uygulayabilecek bilgi ve becerilere sahip uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitmen Kadrosu, konularında uzman bireylerce seçilmekte ve aday BEST Dil Okulları'nda görev yapmaya başlamadan önce, yabancı dil öğretimindeki alan bilgisi ve becerisini ölçen bir dizi yazılı ve sözlü sınava alınmaktadır.Yabancı eğitmen adayları da, tabi tutuldukları bilim sınavında başarılı oldukları takdirde, "BEST Dil Okulları Train the Trainer" programından sonra derslere girebilmektedirler.

 

BEST Dil Okulları Almanca Kursları Kimler İçin?

 • Anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler

 • Hiç Almanca bilmeyenler

 • Beyaz yakalılar

 • Mavi yakalılar

 • Yöneticiler

 • Orta Kademe Yöneticiler

 • Uluslararası işletmelerde kariyer hedefleyenler

 • Yurtdışında Aile Birleşim Programından faydalanmak isteyenler

 

ALMANCA'YI NEDEN BEST DİL OKULLARI'NDA ÖĞRENMELISINIZ?
 

Çünkü Türkiye'de sadece BEST Dil Okulları sizlere 4 + 4 Tam Donanımlı Mükemmel Almanca Öğretim Sistemi Sunuyor. BEST Dil Okulları, yılların birikimiyle geliştirdiği ve binlerce mezununda çok başarılı neticeler veren Türkiye'de sadece BEST Dil Okulları tarafından uygulanan özgün bir Almanca Dil Eğitim sistemi uyguluyor: BEST Dil Okulları 4 + 4 Tam Donanımlı Mükemmel Almanca Dil Öğretim Sistemi / BEST Dil Okulları Applied Foreign Languages Education System. Bu sistemde adaylara 4 ana konuda 4 koldan yoğun bir eğitim uygulanıyor. Kursiyerler 4 ana dil becerilerini geliştirirken, bu dil becerilerinin 4 zırhlı sistemle çok hızlı bir şekilde eğitimini alıyorlar. Böylelikle BEST Dil Okulları 4 + 4 Dil Eğitim Sistemi ile Almanca konusunda tam donanımlı bireyler yetiştirmektedir. 

Bunların yanı sıra; Türkiye'de Almanca eğitimlerini tamamlayan bireylerin en büyük sorunu; "Anlıyorum ama konuşamıyorum", "Bu kitap çok sıkıcı güncel değil", vb... sıkıntılardır.
BEST Dil Okulları geliştirmiş olduğu Almanca eğitim sistemiyle, bu sorunlara en etkin çözümleri üretmiştir.

 • Öğretim görevlileri kendi alanlarında, uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

 • Kursiyer odaklı eğitim sunulmakta ve iletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method) uygulanmaktadır.

 • Kursiyerlerin Almanca'yı sadece kurs merkezinde değil, evde, iş yerinde kısacası her yerde kullanmalarını sağlamak amacıyla ek ders materyalleri verilmektedir.

 • Ders saatleri dışında düzenlenen aktiviteler ile (Grammar Club, Cinema Club, Video Club, vb...) derste öğrendiklerini pratikte uygulama imkanı sunulmuştur.

 • BEST Dil Okulları Bilgisayar Destekli Dil Öğrenim Sistemi ile (CALL SYSTEM) kursiyerlere interaktif öğrenme materyalleri ile dil becerilerini geliştirme imkanı sunulmaktadır.

 • BEST Dil Okulları'nın tüm eğitim merkezlerinde oluşturulmuş olan aktivite sınıfları, kütüphaneler, internet köşeleri, bilgisayar laboratuvarları ile kursiyerlerin ders saatleri dışında da Almanca eğitimlerini destekleme olanağı sağlanmıştır.

 • Tüm teknolojik sistemlerden (DVD,Cd çalar, Televizyon, Barkovizyon vb) faydalanan kursiyerlere görsel - işitsel eğitim desteği ile konularında daha hızlı ilerleme imkanı sağlanmıştır.

bottom of page