top of page

Başarı Öyküleri

Kursiyerlerimizin Yorumları

Altın Sertifika

ALPASLAN OPAN - Bilişim Bölümü

BEST Dil Okulları'na girmeden önceki bilgimle çıktıktan sonraki bilgim arasında çok fark var. BEST'in eğitmenlerinden, eğitimde kullanılan metod ve sınıf ortamından memnun kaldım. Şu andaki işyerimde aldığım eğitimin çok yararını görüyorum.

Altın Sertifika

ALİ ASLANER - Bilişim Bölümü

Gerek teknik bilgi gerekse iş hayatına ilişkin birçok bilgiyi Deulcom sayesinde öğrendim. Kendi şirketim ve güzel bir gelecek için çok sağlam adımlarla ilerlediğimi düşünmekteyim. Teşekkürler BEST Dİl Okulları.

Altın Sertifika

COŞKUN DOLMAZ - Turizm Bölümü

BEST Dil Okulları her şeyden önce kendime olan güvenimi artırdı. Gittiğim iş görüşmelerinde BEST Dil Okullarıl isminin bilindiğini ve takip edildiğini gördüm. Görüşmeler olumlu geçti. Aldığım eğitim sayesinde önüme gelen her sorunu kolayca çözüyorum.

Altın Sertifika

GÖZDE ÇULLU - İletişim Bölümü

Üniversiteyi kazanamadıktan sonra kendimi nasıl geliştireceğimin yollarını aradım. Bir yakınım aracılığı ile BEST Dil Okulları'na geldim. Güler yüzlü personeli zengin eğitim içeriği, yapılan seminerleriyle bana meslek seçimim konusunda yardımcı oldular. İngilizce, Halkla ilişkiler ve Bilgisayar tam yıllık eğitimimi tamamladıktan sonra yapılan mezuniyet töreniyle kepimi geleceğe attım. Ve şimdi uluslar arası bir firmada çalışıyorum. Mutluyum. Herkese tavsiye ederim.

Altın Sertifika

MELİSA HANÇEROĞLU - Turizm Bölümü

Hayalini kurduğum mesleği yapmama olanak sağlayan ve hayatımın akışını değiştiren BEST Dil Okulları sayesinde iş görüşmelerinde bir adım öne geçiyorum.

Altın Sertifika

PINAR HABİLOĞLU - Turizm Bölümü

BEST Dil Okulları ile tanışmam bir gazete ilanı ile oldu ve hayalimdeki Yer Hostesliği mesleğine ulaşma şansını bana BEST Dil Okulları kazandırdı. Aldığım İngilizce Ağırlıklı Yer Hostesliği programıyla şimdi sevdiğim bir mesleği en iyi şekilde yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Altın Sertifika

SERAP YETKİN - İletişim Bölümü

BEST Dil Okulları'ndan aldığım eğitim sayesinde sahip olduğum bilgi ve sertifikalar, iş dünyasında bana çok fazla fayda sağladı. Eğitimlerin bitmesine üzülüyorum.

Altın Sertifika

TOLGA YURTTAŞ - Bilişim Bölümü

Bilişim sektörüne ilk adımımı BEST Dil Okulları sayesinde attım. Daha önce farklı bir departmanında çalıştığım şirketimin artık Bilgi İşlem Departmanında çalışıyorum. BEST ve bu eğitim sayesinde oldu. Teşekkürler.

Altın Sertifika

ÖMER KORKMAZ - Bilişim Bölümü

İş bulma aşamasında BEST Dil Okulları'ndan eğitim almam çok etkili oldu. Gittiğim ikinci iş görüşmesinde işe alındım. Önümdeki diğer basamakları aşabilmek için kendime olan inancımı kazanmamı BEST sağladı.

Altın Sertifika

AYÇAĞ GÖREZ - İngilizce Bölümü

İngilizce konuşabilmek bana BEST Dil Okulları ile tanışmadan önce çok zorlu bir yolculuk gibi geliyordu. Aldığım İngilizce yoğun programla kendime olan güvenimi tekrar kazandım ve artık İngilizce konuşmak benim için çok kolay. Bana emeği geçen profesyonel eğitmenlerime çok teşekkür ederim.

Altın Sertifika

HASAN KIRDAR - İngilizce Bölümü

Karmaşık ve bir o kadar farklı yönlere savrulduğum dönemlerde gazetede yer alan DBEST Dil Okulları ilanları beni farklı bir dünyanın içine soktu. Başta bizi en iyi şekilde karşılayan kültürlü ve güler yüzlü eğitim danışmanları ve işini en iyi şekilde yapan değerli eğitim görevlileri insanın böyle bir eğitim kurumuna güvenini bir kat daha arttırıyor. Kısacası BEST Dil Okulları bana hem eğitim hem öğretim ve de en önemlisi iyi bir arkadaşlığı ve her zaman bana gerekli olacak bilgi birikimini oluşturmuştur.

bottom of page