top of page

Hakkımızda

BEST Dil Okulları, Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu eğitimli ve uzman bireyleri iş dünyasına kazandırmak amacıyla kuruldu.  

Kurulduğu günden bu yana eğitim sektöründe birçok ilke imza atan BEST Dil Okulları, her geçen gün yaptığı atılım ve yeniliklerle hizmet yelpazesini genişletmeye devam etmekte. Kurulduğu ilk yıllarda yabancı diller eğitiminin yanı sıra havacılık sektöründeki ara personel açığını gidermeyi hedefleyen BEST Dil Okulları, gün geçtikçe bu yelpazeyi genişleterek havacılık dışındaki farklı sektörlere yönelik eğitimleri de programlarının içine aldı. 

Deulcom International 2023 yılı hedefleri içinde; Türkiye genelinde franchising sistemiyle açacağı yeni okullarla gençlere ve kendisini genç hissedenlere vereceği alternatif eğitim programlarıyla ülkemizin geleceğine çok önemli bir yatırım hedeflemekte. 

BEST Dil Okulları Yabancı Diller Hazırlık Okulu
İngilizce
Almanca
İspanyolca
Rusça

BEST Kids Okulu

İlköğretim 1-2-3-4-5
İlköğretim 6-7-8
Lise Grupları 9-10-11-12
Yaz Okulu

 

BEST Dil Okulları Kariyer Sertifika Programları


Uçuş Hostesliği
Yer Hostesliği

Halkla İlişkiler
Üst Düzey Yönetici Asistanlığı
İnsan Kaynakları

Dış Ticaret

Pazarlama ve Satış
 

BEST Dil Okulları Sınavlara Hazırlık Programları
TOEFL
KPDS
ÜDS
YDS
Hazırlık Atlama

 

BEST YURTDIŞI DANIŞMANLIK

BEST Yurtdışı Danışmanlık, yukarıda sıralanan eğitim programlarının yanı sıra yurtdışında eğitim almak isteyen her yaştan her kesim için destek hizmetler üretmekte.Bu amaçla kurulan BEST YURTDIŞI DANIŞMANLIK Departmanı; İngiltere, ABD ve Avustralya’nın önde gelen yabancı dıl okullarının ve üniversitelerinin temsilciliğini alarak yurtdışında eğitim almak isteyen adaylara güvenilir bir destek sunmakta.

 

ABD'de yabancı dil ve meslek eğitimleri
İngiltere'de yabancı dil ve meslek eğitimleri
Kanada'da yabancı dil ve meslek eğitimleri
Avustralya'da yabancı dil ve meslek eğitimleri
Malta'da yabancı dil ve meslek eğitimleri

BEST YURTDIŞI DANIŞMANLIK İle ALMANYA'DA Çalışma Ve Okuma Fırsatları

BEST Yurtdışı Danışmanlık olarak 10 yılı aşkın bir süredir, meslek sahibi olan kişileri mevcutta var olan kanun, yönetmelik ve ikili antlaşmalar çerçevesinde başta Almanya olmak üzere birçok ülkede çalışmaya, meslek eğitimine, yükseköğrenim programlarına gönderiyoruz. Ayrıca yurtdışında yatırım yapmak ve bu yatırım ile oturum ve çalışma izni almak isteyen kişilerin işlemlerini de son derece itinalı, güvenli ve garantili olarak yapmaktayız.

 

Almanya'da 

 

Ausbildung

Mesleki Tanınma

Diploma Denklik

Lisans ve Yüksek Lisans 

İşe Yerleştirme

 

Hizmetlerimizi uygun koşullarda, garantili olarak vermekteyiz. 

 

BEST Dil Okulları Kurumsal Eğitimler Akademisi

 

Deulcom International, bireylerin kariyer ve kişisel gelişimlerine destek vermenin yanı sıra, ülkemizin önde gelen yerli ve yabancı işletmelerinin insan kaynakları kalitesini yükseltmeye yönelik eğitim programları uygulamakta. Türkiye’de yüzlerce işletmenin faydalandığı Deulcom International Kurumsal Eğitimler Akademisi ile Türkiye’nin geleceğine çok önemli katkı sağlanmakta.

 

Yabancı Dil Eğitimleri
Meslek Eğitimleri
Bireysel Gelişim Programları

 

bottom of page